Stěhuju se

23. února 2017 v 9:29 | Moi Keiniku Sang |  Výlevy mojí existence
Ola, moji milí.
Mám vzácnou chvíli volna, takže zatímco koukám na film, kterýmu nerozumím, protože už jsem zapomněla všechnu francouzštinu, ehm, rozhodla jsem se provést tu menší update.

Ukázalo se, že probrat se několika lety teenage angstu, póz a názorů, který se už dávno změnily, a celkově množstvím článků, ze kterých se mi teď ježí vlasy, bude asi trvat dýl, než se napřed zdálo. Respektive, ono by to docela odsejpalo, kdybych si mohla sednout a celej víkend na tom pracovat, což nemůžu, přirozeně, protože se musím věnovat škole. Nicméně blog mi dost chybí, ráda bych si občas něco napsala, tím myslím něco kromě bakalářky a esemesky.
Už delší dobu koketuju s myšlenkou založit si filmový a TV blog a postovat výhradně filmově a televizně zaměřené věci, od recenzí přes nějaké analýzy, random poznatky, a tak podobně. Pro začátek bych se vrhla na státnicové filmy, pomohlo by mi to v učení.
Ještě jsem se nerozhodla, jakou platformu použiju, zatím osciluju mezi Blogspotem a WordPressem. Pravděpodobně se k jeho vytvoření dostanu dneska večer.

Na rekonstrukci tohohle hnízda bych se pak vrhla o letních prázdninách, kdy snad budu mít aspoň chvíli klidu nebo přinejmenším nepůjde o mmou akademickou kariéru, hahahaha.

No nic. To je tak, abyste věděli, pokud sem chodí ještě někdo kromě spam blogů, co mi nabízejí zlevněnou viagru a cialis.

See ya!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama