Blogovací krize a tak vůbec

21. října 2016 v 23:11 | Moi Keiniku Sang |  Výlevy mojí existence
Pro začátek, žiju. Začala škola, třetí ročník, už bych měla psát bakalářku, což nedělám, protože momentálně jsem ve fázi studijního bloku a nejradši bych tam ani nechodila, natož abych něco dělala. Moje post-erasmácká deprese se nějak nezlepšuje, spíš se zhoršuje a teď už nebudu ani moct jezdit na kole po vesnici, protože bude kosa jak v psírně. Jo, taky začal podzim, kterej bytostně nenávidím, přestože všichni kolem mně a zejména Tumblr z něj mají totální orgasmus. Co přesně je tak super na podzimu? Kdybych se nerozhodla, že budu soukromně slavit Halloween celej říjen, mohla bych jít rovnou hibernovat.

Ah, jo, vlastně mám narozeniny. Je mi už dvaadvacet a moje momentální rozpoložení mě nenechalo ani napsat klasický narozeninový článek,. Prostě je mi dvaadvacet, slavila jsem na burčákopvém festivalu jako vždy, a narozdíl od minulého roku jsem si to brutálně užila a bylo to super.

Když zrovna nechodím do školy, což bohužel musím dělat často, píšu, kreslím a maluju. Z portrétů se stala jakási moje brogáda, což je na jednu stranu super, protože mám aspoň trochu peněz navíc, na druhou stranu to děsně žere čas a bojím se, že se stane to, co se stalo s mojí amatérskou novinařinou - za nějakou dobu to nebudu moc ani cejtit. No, uvidímě, dokud to sype, budu kreslit. Stejně matce jednou dojdou známí a akamrádky, mkterým bych mohla načmárat děcko, takže budu zase spokojeně nezaměstnaná.

K psaní - opravdu se snažím provozovat jakousi krátkou fantasy záležitost, jak jste si možná někteří všimli, snažím se to udržet krátké, ale nevim, nakolik se mi to podaří. Nechci překročit dvacet částí. Mimo to jsem se dneska rozhodla, že se pustím do NaNoWriMo projektu, tj. napsat knihu o padesáti tisících slovech za měsíc listopad. Vzhledem k tomu, že jsem nezvládla ani dodělat Wrect This Journal do konce prázdnin, jak jsem plánovala, jsem fakt zvědavá, kam se dostanu. Viděla bych to tak na týden. Buďme realisti, že ano.

No, to mě přivádí k tomu, co jsem vlastně chtěla říct. V poslední době jsem blogem tak strašně frustrovaná, že si potřebuju dát pauzu, popřemýšlet, co s ním, a rekonstruovat ho, dost rozsáhle, aby dostal nějakou aspoň jakous takous úroveň. Za těch x let blogování jsem se absolutně nikam neposunula. Našla jsem si kamarády, což je strašně super a mám vás, lidičkové, moc ráda, ale z hlediska pisálkovského mi z vlastního blogu naskakuje vyrážka a to asi neni dobrý. Už jsem "moc velká" na to, abych tu provozovala takovouhle nemožnou směsku, nemluvě o tom, že v poslední době nemám potřebu vylívat na blog každou aspoň decentně vzrušující věc, co mě nějakým omylem potká.
Prostě chci tuhle díru dostat na nějakou úroveň, což bude těžký, vzhledem k tomu neuvěřitelně stupidnímu url, co jsem si před lety vybrala.

*sigh*

Takže tak. To by bylo prozatím všechno, po dvou měsících nečinnosti, heh. Odcházím na svou blogpauzu, mějte se tu zatím fanfárově!

https://media.giphy.com/media/JDKxRN0Bvmm2c/giphy.gif
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Péťa Péťa | Web | 25. října 2016 v 21:07 | Reagovat

Jestli máš pocit, že sis vybrala debiní url, podívej se na tu mojí! včera jsem viděla nominace na blogerku roku a zjistila jsem, že tam jsem! Ale když někde vidíte napsáno "petiiinka", tak to ani nerozkliknete, natož, abyste věnovali práci čtení blogu :D
Jinak přeju hodně štěstí s bakulí a pak i se státnicemi. Je to hodně velkej nervák, ale ty jsi šikula. A teším se, až se navrátíš :)

2 Starková Starková | E-mail | Web | 20. listopadu 2016 v 21:55 | Reagovat

Man, zapomněla jsem ti sem napsat komentář. Myslím, že v téhle fázi se ocitne prakticky každý- a je to v pořádku- užij si pauzu, já ty své už ani neohlašuji, so, yeah... :D
K debilními url, uh, haló- ellaveci? :D

3 Kit Kit | Web | 19. února 2017 v 18:12 | Reagovat

Až se vrátíš, dej vědět. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama