Srpen 2016

Maluju - Vaun

30. srpna 2016 v 16:24 | Moi Keiniku Sang |  Kresba, malba...a tak vůbec
To jste nečekali, že? Hehe.

Na Vaunovi jsem si vyzkoušela novou věc - digitální kresbu/malbu bez tradiční skicy. Obvykle něco naskicuju, vyfotím nebo naskenuju a až pak se tomu věnuju digiálně. Momentálně mě ale popadla lenóra a taky mi dochází sešit, takže jsem si říkala, co takhle jednou skicu udělat až v počítači. Místo fotky jsem tentokrát použila několik gifů z různých úhlů, takže použití předlohy je takové jakože spíš není. Spíš mi šlo to, aby byl Vaun správně pruhovaný, než aby se nějak extra podobal.

Ve finále jsem z toho udělala gifku, takže Vaun mrká.
https://66.media.tumblr.com/660e0ff1c0ddeddbbed1357c9aa524e8/tumblr_ocq5sdSywT1ujof66o1_540.gif

Bylo to celkem rychlé, ale jsem relativně spokojená. Na první pokus. Jediný, co mě prudí, je, že jsem se začala vrtat v oblasti nosu, takže na každém obrázku je ta oblast trochu jiná. nevím, jestli je to vidět na první pohled, nicméně já o tom vím, takže mě to prudí.

The Strain

29. srpna 2016 v 21:23 | Moi Keiniku Sang |  Filmy a seriály - druhá z podstat mé existence
https://fanart.tv/fanart/tv/276564/hdtvlogo/the-strain-520e77fa2b5e5.png

https://s3.amazonaws.com/creators_bylinery/2/166e5e5b5945f389d74a4b9ec1b3743c1bd8827f45e_full.jpg

Na koukání na The Strain jsem se nemohla vybrat lepší čas. Včera odvysílali první díl třetí řady, takže pro jednou nepřicházím do mrtvýho fandomu. A oficiálně prohlašuji tohle léto za léto upírů. I když možná bych měla s oficiálním prohlášením počkat, až se konečně podívám na Buffy.

Takže The Strain. Seriálová adaptace knihy, na které se nezaměnitelným způsobem podepsal Guillermo del Toro (mimochodem skrz Douga Jonese), tedy nic moc pro slabé povahy. Místy jsem skutečně měla problém u toho jíst. Jde o upíry, ale jestli čekáte bledé sexouše ve značkovým oblečení, běžte si pustit Upíří deníky nebo tak něco, protože tady dostanete fakt neuvěřitelné panoptikum.

Jednoho krásného večera přistane na letišti mrtvé letadlo. Něco v něm zabilo všechny pasažéry, aspoň to tak vypadá. Nikde nejsou žádné viditelné známky násilí na tělech, všichni vypadají jako by nějakým divným creepy způsobem spali. Pak se čtyři proberou a během směšně krátkého času uvrhnou město do záhadné epidemické apokalypsy, která mění ldii v krvežíznivé příšery, so jsou alergické na stříbro, bojí se slunce (páč na něm hoří) a z úst-krku-té oblasti někde mezi tím ( a ne, nemyslím bradu) dokářou vystřelit dlouhý tlustý jazyk, který se na vás přisaje a skrz který se na člověku krmí a ještě ho nakazí svým upířím červem.
Look at this ugly bitch.

V centru epidemie stojí několik lidí - doktoři Ephraim a Nora, jejichž práce je starat se o podobné kalamity a Eph se navíc potýká s rozvodem a opatrovnictvím syna Zacka, profesor Abraham Setrakian, který, zdá se, ví o této nemoci něco víc, lehce problematický Gus, se kterým se život nemazlil, těžký pracháč a těžký marod Eldritch Palmer, hackerka Dutch, exterminátor Vasiliy... Někteří jsou na straně strigojů (což je termín, který profesor Setrakian navzdory komentářům ostatních používá pro nakažené), hádejte, kteří to jsou (if you guessed Eldritch, you guessed right), většina zmíněných se ale hodlá nákaze postavit. Bohužel ne všechno šlape jako na drátkách, z Epha a Nory jsou najednou psanci, Zackova matka je nakažena, starého Abrahama nikdo nebere vážně, no prostě je to na pytel.
Setrakian je totálně badass. Nikdy nekraďte v jeho obchodě.

Za nákazou stojí prastaré stvoření, kterému se obecně říká Master. Je jakýmsi otcem všech strigojů, jednou za čas musí vyměnit tělo a momentálně se nachází ve schránce Jusefa Sardu, polského šlechtice tpícího gigantismem.
Jusef byl strašné zlatíčko. Neměl moc screentime (asi minutu dohromady), ale okamžitě jsem si ho zamilovala.

Jeho pravou rukou je nacista Thomas Eichorst, kterého do strany přivedlo, kromě mladého Hitlera, nízké sebevědomí a frustrující práce podomního prodavače rádií. Eichorst používá make-up a prostetické části, aby splynul s nenakaženými lidmi. Reprezentuje Mastera v jednání s Palmerem a v podstatě dělá veškerou špinavou práci.
Eichorst vás přinutí cítit se většinu času velmi nepohodlně.

Ne všichni strigojové jsou ovšem na straně strigojů. Napřed je nám představen Vaun se svým oddílem, tzv. Sun Hunters. Slouží velmi starým strigojům (doslova Ancients), kteří nemají Mastera dvakrát v oblibě. Posléze se objeví oblibená postava z knih, Quinlan, dhampír (poloupír) a Masterův přímý potomek. Rube strigoje jak slámu.
Vaun, můj milášek. Ještě se k němu dostanu.

Co začalo jako epidemie tedy přerostlo v absolutní válku. Lidé si musí vybojovat svůj svět zpátky a nenakazit se. A u to ještě stihnout řešit rodinné, milostné a další unrelated problémy.

Děj je velmi intenzivní, pořád se něco děje, celý seriál je v podstatě nějakých 23 dní. Takže není moc prostor na hluchá místa. Je krapet těžký začít se hned od začátku orientovat v takovým množství postav, plus ty vedlejší, a kdo podvádí koho s kým, ale jakmile se do toho dostanete a zorientujete se, je to parádní nabitá a občas patřičně děsivá jízda. S nezaměnitelnými deltorovskými prvky. Vlastně nebýt toho, že Doug Jones postl na svůj Instagram selfie v make-upu s Robertem Mailletem v kostýmu, asi bych se na The Strain z vlastní iniciativy nepodívala a o hodně bych přišla.

Tohle už je dlouhý jak tejden, ale stejně si neodpustím zmínit několik mých oblíbených věcí:
  • Dutch je bi. Poté, co začne považovat svou přítelkyni za mrtvou, začne si s Vasiliyem, ale když se přítelkyně objeví živá a relativně zdravá, Dutch neví, co má dělat. Ačkoliv jsem fandila Vasiliyovi, Dutch byla evidentně hodně hodně hodně zamilovaná do ní. Byla to hezká linka a vzhledem k jejímu výsledku jsem zvědavá, jak se to vyvine.
  • David Bradley pro mě přestal "být" Argus Filch. Bohové, ten chlap je dobrej. A Abraham je úžasnej charakter, s pohnutou minulostí a navíc, jak už jsem řekla, totálně badass. Fandím mu.
  • "Vaun je/není Quinlan" drama. Quinlan je populární okouzlující postava z knih, která má podle všeho celkem rozsáhlý fandom. V první řadě je představena vzhledově i chováním odpovídající postava, o které si všichni mysleli, že to je Quinlan, dokud se v druhé řadě neukázalo, že se jmenuje Vaun. Načež byl Vaun "zabit" (nemáme tělo, tzn. nemáme důkaz, tzn. jsme in denial) a přišel ten "pravý" Quinlan. Spekuluje se o tom, že Vaun původně měl být Quinlan, ale vedení to nedomyslelo s obsazením ňuňatého Stephena McHattieho (místy přezdívaného McHottie), který je fakt strašně ňuňatý, ale taky je mu sedmdesát. Pravděpodobně by pro něj role Quinlana byla příliš fyzicky náročná. Nicméně hodně lidí je naštvaných, protože Vaun měl takové dobré džudžu, působil příjemněji, starší a víc badass než Quinlan. Já sice naštvaná nejsem, on Vaun byl poměrně zbytečná postava, když se to tak vezme, ale musím souhlasit. Quinlana mám ráda, ale Vaun je moje baby. Navíc měl moc příjemný hlas.
  • Vztah Eldritche a jeho sekretářky Coco. Eldritch je skoro osmdesát let starý, ale do vetchého starce má daleko. Coco je cca třicet. Napřed jsem jí nevěřila, protože byla krapet manipulativní, ale postupně se jejich vztah hezky rozvinul a navzdory ohromnému věkovému rozdílu není creepy. Vidíme, jak se do sebe zamilovávají, hádají se, Eldritch se omlouvá, Coco to nebere, chce být součástí všeho, co dělá, ne být pořád posílána za dveře, kdykoliv se zjeví Eichorst, pak je to smutné, pak je to dobré a pak je to zase smutné. Myslím, že se měli fakt rádi. *sigh*

Takže tak. Podívejte se na The Strain, pokud nemáte vyloženě slabý žaludek. It´s awesome.

Maluju - Russell Edgington

22. srpna 2016 v 23:02 | Moi Keiniku Sang |  Kresba, malba...a tak vůbec
V tomhle bodě už jsem done sama se sebou. Není nic lepšího, než přijít do mrtvýho fandomu a vyvinout si těžkou obsesi.
http://i.imgur.com/2j9z6PS.png

No, každopádně, Denis O´Hare se mi kreslí mimořádně těžko, pokud tedy nekreslím Liz. (Což mi připomíná, že bych měla dokreslit Liz.) Russell byl těžký a strávila jsem na něm víc času než na čemkoliv, co jsem v poslední době vyprodukovala. Ovšem nutno podoknout, že nejtěžší bylo pyžamko a to jsem se ještě vykašlala na proužky. Ne že by si Russell nezasloužil proužky, Russell si zaslouží všechny proužky na světě, ale já bych si ráda zachovala aspoň zbytky svýho karpálního tunelu. Takže tady je neproužkatý pyžamkový Russell.
https://66.media.tumblr.com/523e8bfbefd05cbe617e67e022f0b51e/tumblr_oc829wI2Xd1ujof66o1_540.jpg

http://media.tumblr.com/tumblr_m50jbyigIL1qd2i6x.gif

*sigh* Já jdu radši spát. Než se to tady zvrhne.

Destrukční deník! - část 6.

15. srpna 2016 v 20:01 | Moi Keiniku Sang |  Šitíčko, pseudocosplay a craft in general
Zjistila jsem, že nemám nafocené ještě nějaké starší stránky, takže menší throwback. Jedné stránce jsem upletla copánky.
https://67.media.tumblr.com/4d34081a7bd75b13c099709dcd28a1cd/tumblr_obyom9JIRV1spvlqao1_1280.jpg

Novinovoou stránku jsem měla vymyšlenou okamžitě. Na stole mám složené noviny, z nějakého důvodu, který jsem dávno zapomněla. Jsou od barvy, tužek, laku na nehty, roztrhané, pršoupané, a tak dále. Takže jsem odtrhla dvě nejzapatlanější části a nalepila ji na novinovou stránku.
https://67.media.tumblr.com/a0e46227a48cf4c0d25f1abe9962057f/tumblr_obyom9JIRV1spvlqao3_1280.jpg

Strašně ráda patlu věci na papír, zejména věci jako lak na nehty. Vybrakovala jsem veškeré zásoby laků, které byly v ještě trochu tekuté formě, a vytvořila tohle veledílo, hehe.
https://66.media.tumblr.com/003ab583acba6e558804ad49d357e24a/tumblr_obyom9JIRV1spvlqao4_1280.jpg

Prostříhat se několika stranami bylo ízy, moc jsem to nehrotila. Prostě jsem se prostříhala několika stranami a včil je to zubaté.
https://66.media.tumblr.com/9a2604d2e8d2ecfcd876ab6091bdb4df/tumblr_obyom9JIRV1spvlqao5_1280.jpg

Následující byla moje oblíbená strana, protože jsem měla záminku napatlat na ni třpytky. Mám ráda třpytky, na čemkoliv, a když je můžu na něco napatlat, tím líp pro mě. Ta část s voňavkou byla podružná, našla jsem nějaký vzorek a bylo. Hlavně, že třpytky.
https://66.media.tumblr.com/7c12ef05011827639274d8c55b9a9bc0/tumblr_obyom9JIRV1spvlqao6_1280.jpg

Rozhodla jsem se, že vybarvovací strana bude celá zelená. Protože to byla jedna z mála nevyschlých temper v šuplíku. Přirozeně se mi podařilo zasvinit i kruh.
https://66.media.tumblr.com/2c89b33ed9daa9667a2eca183e195397/tumblr_obyom9JIRV1spvlqao2_1280.jpg

Je velice těžké dokumentovat večeři, když nevečeříte, pouze random vyžerete random věci, co najdete v baráku.... takže Milka.
https://66.media.tumblr.com/797e92528ac3879443618a64502180d5/tumblr_obyom9JIRV1spvlqao7_1280.jpg

(Hádejte, kdo by měl dělat na zakázce, ale místo toho dělá tohle... jo, já. Sigh. Why am I like this.)

Destrukční deník! - část 5.

9. srpna 2016 v 15:16 | Moi Keiniku Sang |  Šitíčko, pseudocosplay a craft in general
Další část DD je tu, protože Moi se vyjímečně opravdu snaží něco dodělat.

Vyrobit papírový řetěz nebyl problém, dokonce se mi podařilo ho jaksi vtipně zpřehýbat, že se do knížky zavře a neotravuje. Udělala jsem ho duhový, protože ráda dělám duhový věci. Taky zde vidíte, jak krásně neumím stříhat.
https://67.media.tumblr.com/993b4b157379d8dad9cd8fb4227beeb4/tumblr_obn8elw0GA1spvlqao1_1280.jpg

Další strana byla asi myšlena jako rozepisovací, ale já si z ní místo toho udělala vzorník všech možných výtvarných pisátek, který jsem našla. Mám ráda vzorníčky, určitě si udělám v DD ještě nějakej. Samozřejmě jsem zahrnula svou oblíbenou zlatou barvu na textil.
https://67.media.tumblr.com/8eb8b1c6c2038b3d3e712a750c9ba59d/tumblr_obn8elw0GA1spvlqao2_1280.jpg

Nákupní list. Sem jsem naflákala úplně všechno, na co jsem si zatím vzpomněla, od jídla až po zásadní věci typu validační známka na ISIC. Nebyla to nejzábavnější stránka v deníku, ale aspoň mám sepsanej nákup tak na tři měsíce dopředu. Budu to pomalu vyškrtávat čerenou tužkou.
https://67.media.tumblr.com/81049c3ce2378d3b71e1a8a41e0f5e46/tumblr_obn8elw0GA1spvlqao5_1280.jpg

Vzít si deník do postele? Okej, proč ne. Mám v posteli dost místa na to, abych deník prostě položila vedle polštáře. Spánek s deníkem nebyl o moc jiný, než spánek bez deníku. Doufala jsem, že si aspoň zapamtuju nějakej cool sen, ale nic, Takže jsem shrnula svůj spací zážitek do jednoho slova a přihodila hvězdičky, který jsem posledních pár let skladovala v obálce v šuplíku. Kdysi byly součstí vánoční kartičky od Camelie, tak teď našly nové využití. Vypadá to docela cute.
https://66.media.tumblr.com/1c9db71caf6b714458313d42411aada2/tumblr_obn8elw0GA1spvlqao3_1280.jpg

Takže tak, dámy a pánové.

Maluju - Matt the Radar Technician (aneb kouzlo předlohy a trpělivosti)

9. srpna 2016 v 11:47 | Moi Keiniku Sang |  Kresba, malba...a tak vůbec
Technik Matt je alter ego Kyla Rena, které vzniklo, když SNL zparodovalo pořad Undercover Boss a zasadilo ho do prostředí Starkiller Base. Kylo se v blond paruce a nerdských brýlích vydal mezi své zaměstnance a byla to nejvtipnější věc ever. Star Wars fandom přijal Matta mezi své a všichni ho mají rádi.

Přirozeně jsem si ho musela nakreslit. takže v lednu vznikla tahle rychlá nedodělaná skica bez předlohy, kterou jsem se z nějakýho důvodu rozhodla zveřejnit, dneska si říkám, že jsem zrovna asi měla nějakej záchvat, protože dneska bych tohle na internet nepustila ani omylem, ale už to tam je, takže who cares.
V lednu jsem teprve experimentovala s diitální malbou. Nemám tablet a kreslit myší není úplně nejlepší. Kreslit touchpadem je naprostý peklo, moje pravá ruka mě nenávidí. Nicméně, takhle nějak vypadaly první pokusy o malbu v programu MediBang Paint.
http://pre06.deviantart.net/cb67/th/pre/i/2016/021/3/3/matt_the_radar_technician_by_barbie_kaplanek-d9oswxe.jpg
*cringes* This is so terrible.

Včera jsem si Matta nakreslila znova a tentokrát s předlohou (screen z videa). Trvalo to plus mínus deset hodiny, i když to je hodně hrubý odhad, mezi tím jsem dělala ještě asi třicet dalších věcí. Nicméně musím říct, že po velmi dlouhé době jsem spokojená s tím, co vychází z mé tužky, respektive z mé myši. Trpělivost růže přináší. A ačkoliv nejsem profesionální malíř, dovolím si radu....

http://67.media.tumblr.com/375e5097702ab88e499791f76d1eaaa9/tumblr_obm0hnWH7k1ujof66o1_500.jpg

...NEBOJTE. SE. POUŽÍVAT. PŘEDLOHU.
Evidentně to udělá fakt hodně. Nemluvě o tom, že ti největší umělci taky používali předlohy a modely pro svoje největší díla, takže proč by se někdo, kdo se ve volných chvílích baví obsesivním čmáráním fanartu, měl stydět za to, že používá předlohu? Mám pocit, že spousta samouků to považuje za podvádění, abych tak řekla, ale popravdě, bez předlohy se to asi nenaučíte. Takže používejte předlohu, miláčci.

Na záívěr, nechci si honit triko, ale mám pocit, jako bych někdy v posledních dnech prodala duši ďáblu za nové skills. Být spokojená se svými výtvory je pro mě velmi, velmi, velmi nezvyklý pocit. Začalo to procvičováním digitálního stínování na Kylovi, jehož výsledek si zájemci můžou prohlídnout tady, a od té doby se vezu. Asi jsem na něco někde přišla.

A teď musím konečně dodělat tu zakázku, protože potřebuju love.

See ya, bros.

Destrukční deník! - část 4.

8. srpna 2016 v 16:35 | Moi Keiniku Sang |  Šitíčko, pseudocosplay a craft in general
Stříhací a trhací stránky. Ugh. Ty nemusím. Odmala jsem neměla v oblibě stříhání, protože neumím stříhat. Trhání je aspoň zábava, trochu.

Poznatek - papírový trychtýř nefunguje, don´t even try. Aspoň jse si ho nazdobila, hehe.
http://66.media.tumblr.com/7c424bb4b0b8e727c841c083de65143b/tumblr_obfkzoOskB1spvlqao2_1280.jpg

Papírový letadýlka versus já. Bohové. Je možný, že někdo neumí poskádat blbou vlaštovku ani když má nalinkovaný přehyby? Evidentně je.
http://66.media.tumblr.com/db27eba815ce1ec986cd320e869dedba/tumblr_obfkzoOskB1spvlqao5_1280.jpg

Vytrhávací stránku jsem nechtěla vytrhnout celou, takže aspoň něco vyšlo podle plánu... relativně. A čerenej lak jako třešnička na vyrvané stránce. Vypadá to docela okej!
http://67.media.tumblr.com/617e0c016b6a0c30639e71404a560465/tumblr_obfkzoOskB1spvlqao6_1280.jpg

Tady jsem si vyrobila balící papír a zabalila zázvorový kokino, co se mi už asi tak sto let válelo na stole. Vypadá to celkem ňuňatě, jenom jsem musela počkat přes noc, než ten kompletně promočený papír uschne.
http://66.media.tumblr.com/3ec839291e87fb40345de5ed3c2fae3f/tumblr_obfkzoOskB1spvlqao7_1280.jpg

Příště to doufám bude zajímavější. Musím najít nějakej kreativnější způsob, jak se vypořádat se stříhacími a trhacími sttránkami.

Destrukční deník! - část 3.

7. srpna 2016 v 16:18 | Moi Keiniku Sang |  Šitíčko, pseudocosplay a craft in general
Pokračujem v destrukci Destrukčního deníku, ou jé!


Tuhle stránku jsem dělala nadvakrát, protože poprvé se mi fakt vůbec nelíbila. podruhé jsem se do toho opřela a povedlo se mi ppaír na několika místech protrhnout propiskou. Stane se.
http://67.media.tumblr.com/0b907598f0cef63bf1f6d673a5c982bf/tumblr_obfkzoOskB1spvlqao1_1280.jpg

Výplod nedávného ponocování. Koukala jsem na svou oblíbenou hyperaktivní youtuberku Bunny Meyer a u toho byla brutálně kreativní se vším, co jsem našla na stole a co aspoň trochu psalo. V závěru přidáte mou oblíbenou zlatou barvu a bum.I love it.
http://67.media.tumblr.com/2ec674b222d42fac12b6abba1ad0df74/tumblr_obfkzoOskB1spvlqao4_1280.jpg

Kroužkovací stránka. Lehce jsem se inspirovala Prometheem a nastrkala na stránku spoustu pseudoMěsíců a stříbrný lak na nehty. Poznatek - ráda patlám lak na nehty tam, kde nemá co dělat.
http://65.media.tumblr.com/33f1e09a8587165904d43c42bb52eeea/tumblr_obfkzoOskB1spvlqao8_1280.jpg

Pište pořád dokola jedno slovo. Měla jsem dobrou náladu, takže jsem si místo "fuck" vybrala lásku. Akorát moje zásoba fontů je poněkud omezená. Celkově jsem ovšem s touhle stránkou spokojená, vypadá líp, než jsem původně myslela, že bude.
http://67.media.tumblr.com/6c0b8300216017fd3d545cbd007c43a4/tumblr_obfkzoOskB1spvlqao3_1280.jpg

Takže tak. Tohle jsou prakticky nejpovedenější stránky v mém DD. Mám ráda dvoustránky, člověk se na nich víc vyřádí.
Naopak stříhací stránky a trhací stránky moc v oblibě nemám. K těm se dostaneme příště.

Destrukční deník! - část 2.

6. srpna 2016 v 15:33 | Moi Keiniku Sang |  Šitíčko, pseudocosplay a craft in general
Popojedem s DD!

Co takhle nabarvit svoje podzimní superboty na modro a stoupnout si do knihy? Proč ne. Pravá zábava nastane v momentě, kdy půjdete řečené body umýt a najednou je modrá i vana, koupelna, umyvadlo a pět hader. A taky boty. Pořád.
http://66.media.tumblr.com/dcc2f150ce7671cc6ff4d1db61d21b1c/tumblr_ny7xqg0iYT1spvlqao3_1280.jpg

Další krok - káva. Pokoj mi smrděl kafem ještě tři týdny a přesvědčila jsem se, že do malby kávou se asi radši pouštět nebudu. Ale jsem spokojená s tím, jak se moje kapací dobrodružství vyvrbilo.
http://67.media.tumblr.com/f7935078df8df680043bb9c2c1e1f449/tumblr_ny7xqg0iYT1spvlqao10_1280.jpg

S následující stránkou nejsem dvakrát spokojená, moc jsem nevěděla, co s ní. Zpětně si říkám, že jsem mohla udělat díry po kulkách, ale tak co, kytky a ladybug fairy.
http://66.media.tumblr.com/3145906c63c3ce89dd057894f8ab9dda/tumblr_ny7xqg0iYT1spvlqao4_1280.jpg

Tohle ovšem je zatím moje nejoblíbenější stránka, jsem extrémně spokojená s tím, jak se vyvrbila a miluju k smrti svou zlatou barvu na textil. Jak vidíte, používám ji na kdeco, kromě textilu. Ta izolepa mi to trochu kazí ovšem, jednu stranu předtím jsem přelepovala.
http://66.media.tumblr.com/49f0da61d618d796648c7a63ded20295/tumblr_ny7xqg0iYT1spvlqao5_1280.jpg

"Vybarvěte celou stranu" jsem si přeložila jako "nakreslete obří Sauronovo oko přes celou stranu". To byla fun. Nepamatuju si, kdy jsem se naposledy takhle vyřádila s temperama.
http://67.media.tumblr.com/4e1851170bcfe2cbbe9ac2939bced744/tumblr_ny7xqg0iYT1spvlqao6_1280.jpg

Následující bylo poněkud fyzicky náročné a výsledkem byla podlaha v kuchyni totálně zapráskaná modrou a zlatou. Debilní míček prostě neskákal??
http://67.media.tumblr.com/088bdd73010e42b15560ccb17420f8a7/tumblr_ny7xqg0iYT1spvlqao7_1280.jpg

Frotáž fakt není pro mě a s touhle nejsem vůbec spokojená, ale jakmile se po mně chce frotáž, všechny kreativita sbalí kufry a odjede na Bahamy. Meh.
http://67.media.tumblr.com/9eaab20e4268b261e15503c01b82e7e9/tumblr_ny7xqg0iYT1spvlqao9_1280.jpg

Šrábací stránka taky není moje nejoblíbenější, ale snaha se cení, ne?
http://66.media.tumblr.com/6f98b8741b8348e389c3ddef950333e0/tumblr_ny7xqg0iYT1spvlqao8_1280.jpg

Další část už se neseeeee! Myslím, že po té mi dojdou stránky, takže budu muset něco dělat, lol, why am I so fuckin lazy.

Kreslím/maluju - Orson Krennic

6. srpna 2016 v 10:43 | Moi Keiniku Sang |  Kresba, malba...a tak vůbec
Ben Mendelsohn je jeden z mých nejoblíbenějších herců vůbec. Nicméně jeho fandom je tichý a drží se pod radarem, když jsme všichni kinky motherfuckers, takže to donedávna bylo poměrně frustrující.

Ovšem pak se objevil trailer na Stzar Wars: Rogue One a mendelsohnovci povstali jak armáda zombies a začali šířit svůj virus. Ben konečně dostává lásku mainstreamového diváka, kterou si zaslouží a já si užívám každou minutu. Jsem na něj tak pyšná. Jo, je fakt creepy být pyšná na chlapa ve středních letech, kterýho jsem v životě neviděla, já vím.

Dlouho jsem nezažila takovej hype kolem postavy, takže doufám, že kromě toho, jak úžasně vypadá, je taky dobře napsaný. Zatím jsme ho neslyšeli ani promluvit, ale už existují shipy, teorie, pravděodobně fanfikce a samozřejmě fanarty. Takže jsem se rozhodla, že je na čase pokračovat v pilování svých digital art skills.
Ben je docela výzva na kreslení, člověk by řekl, že to bude naopak, prostě nakreslíte dvě obří modrý oči a máte půlku hotovou, ale je to překvpivě těžký. No, každopádně, bum, Krennic.


Mimochodem, jsem strašně ráda, že moje baby má křestní jméno.

Destrukční deník! - část 1.

5. srpna 2016 v 14:56 | Moi Keiniku Sang |  Šitíčko, pseudocosplay a craft in general
Už je to nějakou tu chvilku, co jsem od Kláši dostala k narozeninám Destrukční deník od Keri Smithové. Byla jsem nadšená, protože přestože jsem okolo téhle záležitosti kroužila už celkem dlouho, nechtělo se mi za něj utrácet peníze, jelikož vím, že nikdy nic nedotáhnu do konce. Takže jsem si ho nekoupila, nicméně když jsem ho dostala jako dárek, pustila jsem se do destrukce téměř okamžitě.

Umělec ve mně chce deník zároveň s jeho zničením udělat tak artsy fartsy jak to jen půjde, takže jsem porušila jednou z pravidel destrukce a podívala se na deníky ostatních lidí pro inspiraci. Myslím, že pořád zvládám udržovat deník osobní a nekopírovat ostatní, ale někdy zjistím, že se víc soustředím na tu uměleckou stránku než na tu destrukční stránku, což je možná trochu špatně.
Na druhou stranu, existuje vůbec něco jako špatný postup při vyplňování Destrukčního deníku? Who knows.

Nejlíp se mi na něm pracuje v noci, v jednu, ve dvě, ve tři ráno, poté, co jsem překonala svou spací lajnu a jsem nabitá záložní energií. To pak mrknu tak třikrát za hodinu a mozek zvládá jet na padesát a stodvacet procent zároveň, takže někdy je to docela wild.

No, každopádně, jak jsem řekla na začátku, nikdy nic nedodělám, každej větší projekt, do kterýho se pustím, nakonec někde chytá prach. Takže jsem se rozhodla, že Destručkní deník dokončím do konce prázdnin, tj. mých prázdnin, tj. 18. září. A budu zveřejňovat svůj pokrok, aby mě to nutilo něco dělat. Páč na to budu mít svědky, kapišto? Pokud to teda bude někdo číst. Lol.

Pro dnešek zveřejním prvních pár stránek, které jsou jakože úvodní a teoreticky můžou zůstat v původním stavu, ale já si DD párkrát vzala do školy, takže jsem je pokreslila spoustou propiskovýých klikyháků a jiných záležitostí.

http://67.media.tumblr.com/fcdaf784b653798e12937960c430efcc/tumblr_ny7xqg0iYT1spvlqao1_1280.jpg

Jo, taky preferuju angličtinu před češtinou, když se má v DD něco psát. Holt jsem už taková, i na blogu používat divnej mix češtiny a angličtiny, takže proč ne v DD.
http://65.media.tumblr.com/ed12d613946041e8f24478c21c360f27/tumblr_ny7xqg0iYT1spvlqao2_1280.jpg

Na dvě relativně prázdné stránky jsem si nakreslila Lúthien.
http://66.media.tumblr.com/d8415fd3b00d967c1275106fdac9b8ba/tumblr_nzza3vjPJo1spvlqao2_1280.jpg

http://66.media.tumblr.com/afc7d48453871a56a92ddc516734c65d/tumblr_nzza3vjPJo1spvlqao1_1280.jpg

Taky jsem zjistila, že černý popisovač je naprostá nezbytnost. Měla bych si jich koupit tak dvacet.

Okeeejjj, další část bude... no, asi zítra, už mám hotových pěkných pár stránek, takže stačí napsat články a přednastavit je.Pokud mě ovšem neovládne lenóra.