Srpen 2015

Kuroshitsuji nostalgie

30. srpna 2015 v 22:01 | Moi Keiniku Sang |  Anime
Dneska jsem se děsně hecla a konečně se podívala na třetí řadu Kura - The Book of Circus. Jak se asi tak nějak všeobecně o mně ví, nečtu mangu, stejně jako nečtu komiksy... já teda v poslední době nečtu tak nějak nic, ale to je jiná kapitola. No, takže Moi se podívlala na Book of Circus a teď tu sedí a má co dělat, aby nevyřvávala Undertakerův chjaracter song na celej barák.
FEELS.
http://vignette4.wikia.nocookie.net/kuroshitsuji/images/a/ae/Book_of_Circus_Logo.png/revision/latest?cb=20140725231653
Hádám, že svoje první věci fakt nezapomínáte. Pamatujete s první pusu, zřejmě, první sex, mooožná, první anime... Kuro mě nejen představilo anime, ale díky němu jsem taky navázala určité známosti, bez kterých by byl můj život o dost chudší, že ano. Anime je jako Becherovka, spojuje.

(Přísahám, že nejsem opilá, proč mám pocit, že zním jako opilá, piju jenom vodu.)

V Book of Circus řeší Ciel a Sebby záhadbá zmizení několika londýnských dětí. Jelikož jsem multitask whore, dělala jsem u toho tunu věcí, pročež jsem titulky četla jen tak půlkou jednoho oka, ale myslím, že děj jsem pochytila celkem přesně, jenom ke konci jsem se trochu zamotala, ale to je fuk, protože konec bych vám stejně neřekla, spoilery.
Takže, aby zjistili, co se teda kruci děje, inflitrují se do podezřelého cirkusu jako noví účinkující. Ciel projde pohovorem a testem schopností za značné pomoci Sebastianových kamínkú (jo, házel po něm šutry, to se špatně vysvětluje), Sevbastian je démon, takže je přirozeně naprosto on fire a umí všechno.
K jejich naprostému nadšení se ukáže, že k cirkusu přibyl ještě jeden nováček-infiltrátor - Will Spears, upjatá smrtka s kosou ve tvaru zhradních nůžek, která má Sebastiana v oblibě asi jako blechy. Dobře, blechy by měl možná radši. Samozřejmě dojde ke konfrontaci, kde se tak nějak dohodnou, že si tedy vzájemně nohy podrážet nebudou, i když by to zřejmě moc rádi dělali, kterážto snaha je vzápětí zmařena rozřazováním spolubydlích. jestli si myslíte, že dát démona a smrtku do jednoho stanu je dobrý nápad, pak jste fakt úplně vypatlaní.

Takže malý aristokrat Ciel, co si neumí ani zavázat pásku na oko, se protlouká drsným světem kočovných umělců, což v praxi vypadá tak, že zpacká i loupání brambor, a u toho se snaží vyšetřovat případ. Do toho si Sebby a Will tak nějak měří péra, pardon za ten výraz, ale prostě... no a děti mizí dál.

A tady to stopnu, protože spoilery. Už je to sice venku nějakou chvilku, ale pokud jste lemry jako já, dost možná jste to ještě neviděli, že ano.

Celkem se mi to líbilo. Moje úplně nejoblíbenější bude asi navěky první řada, ale tohle bylo o dvěstě procent lepší než druhá, kde to nezachraňoval ani druhý sexy démonický komorník, to prostě nešlo. Každopádně myslím, že by to zvládlo víc dílů... musel by se trochu nadstavit děj, ale zas by mohlo víc postav dostat víc prostoru. Jako pardon, ale dvě minuty Grella? Are you kidding me...

Prázdniny skončily, návrat do reality

30. srpna 2015 v 21:10 | Moi Keiniku Sang |  Výlevy mojí existence
Pro mě tedy ještě ne.
Ještě nějakých dvacet dní si budu užívat předškolního stresu, snahy být co nejaktivnější a stihnout během těch hodiny, kdy nespím, co nejvíc věcí. Krapet se mi to vymklo z ruky a potřebovala bych bu%d přestat spát nebo se naklonovat.
Abyste byli v obraze, v současné době
 • mám dva blogy na Tumblru, dva na blog.cz a jeden v rozjezdu na blogspotu
 • mám deviantart, kde se snažím o pravidelný přísun
 • z čehož logicky plyne, že kreslím
 • ráda bych i něco psala občas
 • šiju šaty
 • uklízím půl roku neuklizený pokoj
 • pokouším se socializovat
 • pokouším se číst a vůbec mi to nejde
 • jsem hrdou autorkou něeho jako web comic, který je očekáván několika lidmi, takže se přirozeně cítím fakt špatně, když nějakou dobu žádný nevydám
 • příležitostně se účastním rodinných aktivit nebo hlídání bratra
 • pokouším se udržet si zdravej rozum
Samotné prázdniny nestály za hovor, měsíc jsem pracovala, následujících čtrnáct dní se vzpamatovávala a teprve v posledních dnech něco dělám. Děda měl mrtvici, o té jsem psala, bratr boreliózu (teď jsme přesedlali na bradavice, proč ne), matka začínala v nové práci a otec málem natáhl brka, protože spal ještě míň než obvykle. Do toho venku šedesát stup"nů a pojďme na to, zlato.
Na práci si stěžovat ovšem nemůžu, trošičku jsem dokonce i shodila, protože jsem obden chodila sedm kilometrů, a v tom pokáleným vedru se nedalo jíst. Uklízení je poměrně oddechovka, nemusíte u toho moc myslet, stačilo se zorientovat v saponátech a protstorách a bylo vymalováno, plus jsem znala prostředí i lidi v něm. Výplata byla slušná, nic z ní zřejmě nezbyde, ale už jsem pokoupila pár užitečných věcí a koupila si lístky na WHOCON, což bude zřejmě můj dárek k narozeninám od našich.
Nicméně teď se mí spolupracovníci/kamarádi začali pomalu odebírat do svých domovů, což znamená na Ukrajinu, do Ruska, a tak podobně, což je trochu smutné. Mamina, která tam uklízela přede mnou, si je všechny tak nějak adoptovala a ty dva odjezdy, co zatím proběhly, si obrečela. Já zatím suverénně razím heslo, že není všem dnům konec a žijeme v době Facebooku, takže nema problema. Teda skoro.

Do školy jse přirozeně neudělala naprosto nic. Ani jsem si nestihla dovézt učebnice z olomouckého bytu, takže knížku, kterou jsem měla mít přečtenou někdy v zimním semestru, nemám přečtenou doteď. Snažím se to kompenzovat nějakou filmovou aktivitou, ale moc mi to nejde. Plus se mi tam určitě předou pavučiny po mém milovaném jednorožci a značně mě to irituje.
Bratr do školy neudělal taky nic, angličtinu, obávám se, zapomněl kompletně, takže čtvrtá třída bude fakt zajímavou kapitolkou. Naštěstí mají novou učitelku, tudíž má možnost začít s čistým listem. Jestli to podělá, fakt to s ním vzdávám.


A teď si jdu připnout metál, protože jsem konečně po asi stopadesátiosmimilionech let napsala nějakej normální civilní článek. Yay me.


Nightcrawler

24. srpna 2015 v 22:22 | Moi Keiniku Sang |  Filmy a seriály - druhá z podstat mé existence
https://fanart.tv/fanart/movies/242582/hdmovielogo/nightcrawler-540df71a99734.png

Lou Bloom je poměrně roztomilý sociopat s krásnýma velkýma očima a děsivým jokerovským úsměvem.
http://38.media.tumblr.com/1a6066e1700a5722a2a5d9230d6693e7/tumblr_nj07jibhuB1s4b4j0o1_500.gif
Momentálně nezaměstnaný náhodně krade a prodává věci v do bazarů a přitom shání práci kde může, až náhodou narazí na "slídily", lidi od televize, kteří se honí za nočními výtržnostmi a zločiny a snaží se dostat tak blízko, jak je to jen možné, ke krvi, tělům, ohni, prostě čemukoliv, co by mohlo v ranních zprávách zaujmout diváky a zvýšit ratingy.
Asi ho to zaujme, asi to vidí jako jednoduchý výdělek, nicméně ukradne kolo a za výdělek pořídí policejní skenr a levnou kameru. Hned jeho první nahrávka krvácející oběti má poměrně úspěch. Zaujme ředitelku Ninu natolik, že ho požádá o další kusy.
A další kusy přijdou. S nimi víc peněz, lepší auto, lepší kamera, dokonce zaměstnanec. Lou najme mladíka Ricka, který je v podstatě bezdomovec a práci fakt potřebuje. Kluk ovšem netuší, do čeho jde.
Lou je vesvých lovech záběrů čím dál drzejší, odvážnější a neomalenější. Brzy se linie mezi pozorováním a účastí začne smývat. Lou nemá problém zločin nebo nehodu nejen natočit, ale i způsobit. A i když by lidé kolem něj chtěli ven z jeho světa, on je nepustí. Bude je držet uvnitř svýma obrovskýma očima a úsměvem psychopata, přestože, jak sám říká, všichni mají na výběr.

https://33.media.tumblr.com/7377ce96b9912e29fc0cb351c60e9528/tumblr_nr1rtgU99q1ua1rkzo2_500.gif

I když si pokaždé musím vygooglit, jak se píše jeho příjmení, mám fakticky ráda Jakea Gyllenhaala, takže na Slídila jsem si dělala zálusk už od prvního traileru. A nebyla jsem zklamaná. Pokud mě film přinutí sedět a koukat, aniž bych u toho dělala ještě něco dalšího, je to dobrý film. Rozjezd byl pomalejší, ale potom se akce hezky stupňovala až k velkolepému finále.
Lou je zajímavý. V žádném případě není psychicky v pořádku a ve filmu to není nijak skrýváno. Nicméně je milý, zdvořilý, málokdy křičí nebo zvyšuje hlas, na všechny se usmívá... Je v zásadě velmi roztomilý, ale jsou tam záblesky, kdy vidíte tu příšeru pod tím a to je naprosto fasinující. Někdy se nenamáhá se záblesky a příšera vyleze. To je pak celkem tanec.

Kamera byla příjemná, mizanscéna taky, až na občasné mrtvoly, noční město je prostě super. Plus Lou má parádní auto, ačkoliv být jím, asi bych nevolila zářivě červenou, Rick měl v tomhle rozhodně pravdu.
Celková atmosféra je všechno, jenom ne odpočinková. Tak nějak pořád čekáte, že se něco stane, že Lou dostane přes hubu nebo hůř, netušíte, jak se to vyvine s Ninou, kdo to zastaví.... Uvědomíte si, že zpravodajství mnohdy stojí na hranicích práva, o morálce nemluvě. Prostě vám to znova dokáže, jak divnej živočišnej druh jsme.

Na závěr kariérní tip od Loua:
http://33.media.tumblr.com/82e73425fb9b03b114d21740a14f2e80/tumblr_ne7tztm1Ih1tmssd6o1_500.gif


Kreslím - Wait

16. srpna 2015 v 10:29 | Moi Keiniku Sang |  Kresba, malba...a tak vůbec
Momentálně mám menší Valar phase, která trvá už pár měsíců. Ve složce na dokončení čeká Yavanna a Ulmo, Yavanna už je tam hodně dlouho...
Nicméně tady jsem se pustila do Aulëho a poměrně známé scény, kdy se Aulë chystá zničit trpaslíky a Eru ho v posledním momentě zastaví.
Už jste si asi zvykli na moje divné představy ohledně vzhledu Valar - Manwë má červené háro, Yavanna je černoška se zeleným hárem (ale potkala jsem poměrně dost lidí má yavannu jako PoC, myslím, že s tím experimentovala i Šárka) a můj Aulë má kůži v barvě země a bílé vlasy. Schválně se vyhýbám označení černoch, protože nemá negroidní rysy. A taky vapdá jak tiramisu. Ale pšššt.
Ilúvatarova ruka v pozadí. A nesnáším kladiva, neumím kreslit kladiva, ugh.
http://pre01.deviantart.net/1854/th/pre/i/2015/218/8/0/wait____by_moi_keiniku_sang-d94gbke.jpg

Kreslím - Sleeping among memories

16. srpna 2015 v 10:21 | Moi Keiniku Sang |  Kresba, malba...a tak vůbec
Tohle bylo pro mou online kámošku z Indonésie (myslím, že je z Indonésie), se kterou společně fangirlujeme nad Elu Thingolem Takže jsem jí nakreslila angsty Thingola.
Po tom fiasku s Lúthien ho naštvaná Melian vykopla na gauč, takže Thingol se přestěhoval do Lúthienina dětského pokoje. Upřímně, trpím přebytkem depresivních představ o Thingolovi, řekla bych. A pořád jsem ještě nedočetla Silmarillion. Jsem mizernej čtenář.
Trošku jsem si zaexperimentovala se stylem... Dopadlo to líp, než sjem čekala. A teď se mi chce kreslit Thingol, dammit, nemám na to čas....
A taky tu můžete vidět, jak děsně to dopadá, když se pokouším o pozadí.
http://pre04.deviantart.net/65dd/th/pre/i/2015/216/1/b/sleeping_among_memories_by_moi_keiniku_sang-d944h6c.jpg

Maluju - Like father like son

16. srpna 2015 v 10:15 | Moi Keiniku Sang |  Kresba, malba...a tak vůbec
Tady jsem si chtěla odskočit k něčemu jednoduššímu, takže jsem si celkem rychle čmrkla Thrandyho s malým Legolasem. Legolasův meč je nějalej vadnej... no, neva.
Zásadní problém je pozadí, nikdy nevím, co dělat s pozadím, jednak mě nebaví dělat pozadí a jednak to většinou pozadím těžce pohnojím. takže sem jsem narvala lístečky.
http://pre06.deviantart.net/b92b/th/pre/i/2015/207/1/0/like_father_like_son_by_moi_keiniku_sang-d92zasb.jpg

Kreslím - Barduil Family

16. srpna 2015 v 10:10 | Moi Keiniku Sang |  Kresba, malba...a tak vůbec
Barduil je jeden z mých nejoblíbenějších shipů ever. A víte proč? Protože jsou tam děti. Tumblr udělal z Tildy malou shipperku! Představa, že si Tildička adoptuje lesního krále jako náhradní maminku, bude neustále okupovat jeho vlasy, Sigrid začne dělat oči na Legolase a Bain s ním bude chodit střílet...
Plus Bard s Thranduilem jsou spolu velmi roztomilí. Pokud pomineme tu skutečnost, že elfové se zamilují jednou za život a to tak, že když o svou lásku přijdou, nechá to v jejich psychice ohromnou díru... na takové věci se u shipování nemůže myslet.
Tohle jsem měla dlouho rozdělaný a pak jsem to rychle dokončila a celkem odflákla, takže to mohlo být mnohem lepší, ale setkala jsem se s celkem slušnými ohlasy, takže se mi jenom potvrdilo to, že čím větší hrůzu vypustím do světa, tím víc se bude líbit... well...
http://pre06.deviantart.net/61c5/th/pre/i/2015/197/5/a/barduil_family_by_moi_keiniku_sang-d91j8gk.jpg

Kreslím - Doriath Powercouple

16. srpna 2015 v 9:56 | Moi Keiniku Sang |  Kresba, malba...a tak vůbec
Co uděláte, když vám dojde akvarelovej papír? Začnete kreslit pastelkama. S tímhle jsem víceméně spokojená, až na Melianiny vlasy. Netušila jsem, jak je udělat, a výsledkem bylo, že takhle ne, ale pozdě bycha honit.
připomněla jsem si, jak jsou pstelky super, je to jak mandala, uklidňující, no stress, žádná voda, co se dá vylít... Patelky jsou super.
http://pre10.deviantart.net/d716/th/pre/i/2015/178/1/4/doriath_powercouple_by_moi_keiniku_sang-d8yyl4l.jpg

Melian vypadá jako moje online kámoška z Chorvatska, Josipa. Netuším, jak se mi to povedlo. Ale ona je nádheerná, takže who knows, Melian by klidně mohla vypadat jako ona.

Maluju - LotR AU

16. srpna 2015 v 9:47 | Moi Keiniku Sang |  Kresba, malba...a tak vůbec
(Chybí mi časy, kdy jsem byla schopná napsat totální výžblept na blog pomale každej den. Fakticky jo, protože teď se nezmůžu kolikrát ani na dva články měsíčně a to je děsně frustrující. No nic.)

Slíbila jsem své drahé spolubydle, že jí přes prázdniny nakreslím/namaluju všechny naše AU pro naše OTP - Sauron+Melkor.
Tohle bylo naše první AU a Melkor se v něm vůbec nevyskytoval. seme pro Maironova ukeho byl Saruman, protože to byla asi jediná osoba dost mocná a děsivá na to, aby zvládla Saurona. Když o tom zpětně přemýšlím, Maironek tu byl taková křehká květinka, že by ho zvládl kde kdo.

Už je to pár let, co jsme tohle psaly a upřím,ně, už to nechci psát nikdy v životě, bylo to neuvěřitelně drsný. Saruman byl v podstatě Satan, neměl jedinou dobrou vlastnost, byla tam spousta násilí a celkově to bylo psycho. Měly jsme i Angmara, aby s námi mohla psát Becca, ale ta se nakonec odpojila, ono se ve třech špatně píše...
No byl to mazec.
http://pre08.deviantart.net/fe37/th/pre/i/2015/172/f/4/lotr_au_by_moi_keiniku_sang-d8y5j28.jpg

Dál než k tomuhle jsem se zatím nedostala, protože jsem lemra líná. Ale ještě mám měsíc prázdnin, takže možná to zmáknu. S tímhle jsem spokojená. Na druhej pokus se to povedlo, jsem king.

Galavant

3. srpna 2015 v 10:35 | Moi Keiniku Sang |  Filmy a seriály - druhá z podstat mé existence
UPOZORNĚNÍ: Tohle bude celkem rant a budu fangirlovat, hodně. Čtěte na vlastní nebezpečí. Plus samozřejmě

https://fanart.tv/fanart/tv/281619/hdtvlogo/galavant-54a70b5ec2734.png
Ohledně seriálů mám buď dobrý pocit ("okej, tohle se všem líbí a myslím, že by se to mohlo líbit i mě) nebo špatný pocit ("oookej....tohle se všem líbí, ale co když se to nebude líbit mně, já bych se na to mrkla, ale co když budu zklamaná..."). Ohledně Galavanta jsem neměla pocit absolutně žádný, což se mi už dlouho nestalo. Prostě jsem si jedno nedávné odpoledne po práci sedla a rozhodla se, že se na to mrknu, jelikož mi došly oddechový seriály.

Od é doby jsem celou věc viděla asi třikrát, což upřímně není nic těžké, vzhledem k tomu, že celá první řada má nějaký 170 minut, prohlásila jsem to za jeden z nejlepší seriálů vůbec a našla si největší cinnamon roll ze všech seriálových postav ever.

Krátce k ději:
Galavant je jeden z těch úžasných okouzlujících rytířů třináctého století. Pravidělně (cca třikrát denně, pokud zrovna nestéíná draky nebo tak něco) obšťastňuje svou lásku Madalenu a bohužel pro něj je do ní hluboce zamilovaný. Nicméně není sám. Madalena je kočka, takže si ji omrknul i místní "zlý král" Richard a jednoho dne si ji prostě unesl.
Kdy Galavant přijel na jeho hrad uprostřed jejich svatby, aby ji zachránil před krutým manželstvím, madalena mu jemně sdělila, že si vezme Richarda, protože je bohatý a mocný a vubec. Po téhle studené sprše se Galavant naprosto uzavřel do sebe, přibral, začal pít a celkově tak nějak šel do kytek.
Pak se jednoho dne u jeho dveří objevila hezoučká princezna Isabella s tím, že král Richard obsadil její království, drží v zajetí její rodiče a týrá Madalenu. Až ta část s Madalenou Galavanta přesvědčí, aby se s Isabellou a svým panošem Sidem vydal do Valencie něco řešit.
Pravda je taková, že Isabella tak nějak pracuje pro Richarda. Láká Galavanta do pasti, aby ho Richard mohl před Madalenou teatrálně zabít a konečně ji dostat do postele.

Postavy

Galavant
http://33.media.tumblr.com/c96c53f7d5375cdec2dad54a4bc1939a/tumblr_nhou88lxX71qa4jiro2_250.gif
Galavant je náramný fešák a taky sebestředný narcis, ale ve snesitelné míře... celkem. Taky dost blbec. Pořád je zamilovaný do Madaleny, i když ho sprostě podrazila, nevidí, když má tu správnou holku přímo před očima. V zásadě je to fajný chlap, potřebuje jenom trochu výchovy a občas srazit hřebínek.

Izzy

http://1.bp.blogspot.com/-UQW82J5HAxI/VPoyaKeZq9I/AAAAAAAATxs/Qs6Sc-Ek0V4/s1600/tumblr_nhpptfDGJS1qzw0zeo2_250.gif
(ty dva gify na sebe navazují, aby bylo jasno)
Isabella je badass. Je to takový ten univerzálně oblíbitelný charakter. Plus je hezká a chytrá a snaží se z Galavanta dostat to nejlepší. Po všech stránkách. Přirozeně se do něj během jejich společné cesty zamiluje a snaží se mu to říct, ejnže on je fakticky tak trochu idiot...

Král Richard
https://fancastic.files.wordpress.com/2015/01/gal1-nailedit.gif
Richard je stoprocentní zlý král. Genocida, mučení, popravy, to je jeho. Pokud ho nepoznáte blíž než k první vrstvě, budete stopro přesvědčení, že s ním si nechcete začínat.
Pokud ho poznáte hloubš, chcete si ho vzít domů a už nenechat nikoho, aby mu ublížil. Celej život s ním všici zametají, zejména jeho starší bratr Kingsley. Richard je nepoužitelný jako chlap, bojovník, král, vlastně jako cokoliv. Táhne mu na padesát a je pořád panic, protože Madalena mu nedala a on odmítá někoho znásilňovat (jednak, jak sám řekl, není zvíře, a beztak ani neví, jak se to dělá), dostává svým způsobem jednu ránu za druhou, a jeho jediný kamarád je jeho bodyguard Gareth.
Richardův charakter mi přijde jako nejdetailněji vykreslený. Napřed vypadá jako komická složka a hlavní záporák, ale není. Fakticky ne.

Madalena
http://33.media.tumblr.com/0865f5f0a7dd4831465f83d998be24a0/tumblr_nif81pmKlg1u7a1a5o2_r1_250.gif
Madalena je zlatokopka a strašná bitch. Pijde vám až neuvěřitelný, jak moc můžou peníze a moc člověka změnit. Dokonce zatáhla do hry i Richardova bratra Kingsleyho, pomocí kterého se měla Ríši zbavit a pořídit si použitelnějšího manžela. S muži obecně zachází jako s věcmi, podváděla Richarda s šaškem a nakonec zavedla frontový systém. A ráda by do fronty zařadila Galavanta, ale ten už toho má dost.

Sid
http://33.media.tumblr.com/d728e0cc3e39db344ce9f486054a93a7/tumblr_nisdjucrGY1qdsjzio1_250.gif
Sid je prostě super. Svým způsobem Galavanta obdivuje, ale taky je dost done with his shit. Doma rodičům řekl, že to on je rytíř a hrdina, aby byl na něj táta pyšný, ale v reálu je velmi entuziastický ohledně své práce panoše, a být panošem Gala považuje za ohromnou čest.

Gareth
https://33.media.tumblr.com/6936a5290b06a0b5e97e7e231b5fae7e/tumblr_nhpwl5SRiq1u1sgm6o2_250.gif
Když malého Garetha strčili k malému Richardovi a řekli "budeš jeho nohsled/bodyguard", začal velmi podivný ale krásný vztah chodící hory testosteronu a...no, Richarda. Myslím, že fandom si není jiostý, jestli Gareth není do Richarda zamilovaný... Richard si tím celkem jistý je. Každopádně Gareth by pro něj dýchal, ať už je to jakkoliv. Má ho moc rád, ať říká, co chce. Nicméně první sezóna skončila takovým strašným cliffhangerem, že se o vztah těch dvou začínám celkem bát. Jo a pokud jste žena a chcete zaujmout Garetha, buďte buď fakt hubená nebo fakt tlustá. To je jeho typ.

Je tam pár vedlejších postav, všechny jsou sladké a kupodivu žádná otravná. Je to vtipné, barevné, je tam láska, akce, je to MUZIKÁL a přísahám bohům, všechny písničky jsou chytlavý. Většina je vtipná. No a pak je to Richardova ukolébavka, která vás definitivně přetáhne na jeho stranu, pokud jste tam nebyli už od prvního dílu.

Určitě tomu dejte šanci. Zkouknete to za jeden večer a je to skvělý antidepresant. Už dlouho jsem se u ničeho nahlas nesmála. Tady jsem se řezala smíchy většinu času.

Co dělat, když máte strašidla pod postelí - návod věhlasného doktora Van Helsinga

2. srpna 2015 v 10:34 | Moi Keiniku Sang |  Kresba, malba...a tak vůbec
http://40.media.tumblr.com/7e4bffe30867e630edcbc8efd9423125/tumblr_nr80cfnknM1spvlqao1_1280.jpg
http://41.media.tumblr.com/736f2bb3f8e5f01b14770a7161078e2a/tumblr_nr80cfnknM1spvlqao2_1280.jpg
http://40.media.tumblr.com/b6ca28a0b0e159fe2af9b80914b95ebe/tumblr_nr80cfnknM1spvlqao3_1280.jpg

When you have monsters under your bed, go to the monster in your cellar, crawl into his coffin, snuggle up in his cloak and you´re fine. Works every time.

Když máte strašidla pod postelí, jděte za strašidlem ve vašem sklepě, vlezte mu do rakve, zachumlejte se do jeho pláště a jste v pohodě. Funguje pokaždé.

Chvíli poté, co nás opustil sir Lee, jsem začala kreslit krátké či delší komiksy tohohle typu. Malinký Drákula s malinkým Van Helsingem (v angličtině tiny!Dracula a tiny!Van Helsing) v různých situacích. Díky nim jsem pronikla do fandomu hororových dědečků a setkala se tam celkem s úspěchem. Je to skvělá terapie. Snažím se postnout aspoň jeden týdně a záleží na času a náladě, podle toho pak komiks vypadá. Tenhle je jeden z těch složitějších, žere to celkem dost času, i když to vypadá jako rychlovka. Nicméně všichni mají moje malinké kamarády (samozřejmě se našli shippeři, kteří mi psali, jak moc se jim líbí mí "tiny lovers"... mezi námi, kdo by to neshipoval) rádi a nejradši je mám já, takže vesele pokračuju.