Hel

18. prosince 2010 v 11:42 | moi |  Anorganické výlevy
Tuhle dokonalost mi vybral otec. Seznamte se s mou milovanou MP4 jménem Hel(a). Narozdíl ode mě má hudební sluch, takže mě upozorní, když se chystám stáhnout si nějakou sračku. U filmů je hrozně vybíravá, polovina jich na ní  nejede, čímž mě neskutečně prudí, ale má úžasnou schopnost si mě okamžitě udobřit.
Celkem se kamarádí s Jane Wednesday. Každý úterý Jane Helu půjčuju, aby se nenudila, než jí začne zpěv nebo co. Nicméně Helinka si v poslední době stěžuje, že jí Jane vždycky hrozně zapatle displej. To nebude ani tak Jane jako spíš ím, že já nejsem stavu Hele ten displej umýt, no ale to je fuk.
Co se mezianorganických vztahů týče, Hela je diplomatka a nikdy nic neřeší rvačkou, maximálně se urazí. Billy na ni zpočátku straně žárlil, ale když jsem ho ujistila, že je pořád můj mobílek ze všech nejmilejší a že až umře, dostane se mu luxusního obřadu (hodlám ho pohřbít do šuplíku s ponožkama, ha), bylo to v poho.
Horší je, že Hele přestávají fungovat sluchátka a ona je celá nešťastná, že pak bude k ničemu, protože bez sluchátek je ten zvuk fakt slabej. Musím jí pak co nejrychlejí sehnat nový, poněvadž já jsem závislák a kdyby mi MP4 spáchala sebevraždu kvůli pocitu méněcennosti, asi bych to nepřežila.
yb
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jane Jane | 18. prosince 2010 v 20:31 | Reagovat

Já tu věcičku miluju 8-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama